GPS Navigation & Maps Sygic

17.3.13

İnternet bağlantısı olmadan dünyadaki tüm şehirleri dolaşın

3.8

4

186.2k

Bu uygulamayı oyla

Sygic dünyada istediğiniz yere gitmenize ve cihazınızda internet bağlantısı olmadan hızlı bir şekilde herhangi bir caddeyi görmenize yardımcı olacak eksiksiz bir GPS'dir. Bu şekilde şehir haritalarından faydalanmak için tek yapmanız gereken gittiğiniz ülkenin paketini indirmektir; seyahat planlamak için oldukça faydalı bir uygulamadır. Daha sonra, çevrim dışı olsanız bile haritanın herhangi bir köşesine erişim sağlayabilirsiniz, çünkü tüm bilgiler cihazınıza yerel olarak kaydedilir.

Bir noktadan diğer noktaya yol tariflerini almak için tek yapmanız gereken akıllı telefonun GPS uygulamasını aktif hale getirmektir. İndirilen haritalar genellikle düzenli bir şekilde güncellenir, bu yüzden her zaman güvenilir, hızlı ve doğru bilgiye sahip olursunuz.

Üstelik, muhteşem 3D animasyonları Sygic uygulamasının kullanımını basitleştirir, çünkü önünüzdeki parkları, binaları ekranda görebilirsiniz; bu da kaybolmanızı imkansız hale getirir. Bu uygulamadaki tarifler sadece doğru olmakla kalmaz aynı zamanda da günceldir, ayrıca hız-kamera alanları için ses bildirimlerine de sahiptir; böylece hiç bir şekilde sınırları aştığınızı görmezsiniz.

Tüm bunların yanı sıra verilen alandaki trafiği kontrol edebilirsiniz, bu belli bir zamanda bilmediğiniz bir rotayı kullanacağınız zaman faydalı bir özelliktir. Seçtiğiniz son rotayı kaydedebilirsiniz böylece gerekli olduğu zaman erişim sağlayabilirsiniz, bu sayede alternatif rotaları düzenlemek ya da silmek üzerine tıklamak kadar basittir.

Bu güçlü araç, yolcu navigasyon sistemini de içerir böylece yakındaki mağazaları, işletmeleri ve parkları keşfedebilirsiniz. Yürüyerek, bisikletle ya da arabayla; Sygic, Android cihazlar üzerinde yer alan klasik GPS uygulamalarına muhteşem bir alternatif olarak karşımıza çıkar.
Kısıtlamalar

Gerçek zamanda navigasyon ve yön tarifleri ücretli versiyonuyla sınırlıdır.

Uptodown X